Mijn Klacht:
Ik heb sinds november 2022 een vernieuwd contract bij KPN, waarbij ik de eerste maanden korting ontvang. Ik zou dan volgens contract € 40 per maand gaan betalen en na de actieperiode € 49,99.
Bij de allereerste afrekening gaat het meteen mis. Er wordt bijna € 64 afgeboekt. Na een telefoongesprek van in totaal 1 uur (incl. wachttijden) zou het worden opgelost en ik alsnog mijn korting ontvangen bij de eerstvolgende nota, een maand later.
Maand later klopt de nota wederom niet en dus maar weer bellen: Ja meneer, we zien het, het klopt niet, we gaan het in orde maken. Volgende maand wordt alles gecorrigeerd.
Inmiddels zijn we bij de volgende maand en wederom klopt het bedrag niet. IK word hier moedeloos van en overweeg een stap naar de advocaat, ware het niet dat het om relatief kleine bedragen gaat en een rechtsgang toch al gauw iets meer gaat kosten. Wanneer wordt men wakker bij KPN?
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als mijn nota gecorrigeerd wordt naar het juiste bedrag(zoals contractueel overeengekomen) en ik de gemiste korting van drie maanden gewoon ontvang.


