Klacht: KPN haalt opnemen dienst uit mijn pakket en helpt niet dit te herstellen

Inge van Silfhout op 18 april 2022 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 18 april 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb via een mail en brief het aanbod gekregen voor gratis sneller internet. Dit heb ik geactiveerd. Vervolgens krijg ik een mail dat mijn opnemen dienst er is uitgehaald. Ik ben nu 4 dagen bezig om dit hersteld te krijgen. Heb te horen gekregen dat al mijn opnames verdwenen zijn (en bedankt) en bij iedere medewerker die ik spreek gebeurt er iets anders. Ze gaan het uitzoeken en dan wordt ik er na een paar minuten uitgegooid. Uiteindelijk heeft iemand begrepen dat het opnemen pakket er weer in moet, maar moet ik per maand 5 Euro extra betalen. Hoezo?
Een andere medewerker heeft me geholpen om de pincode en het abonnementsnummer te achterhalen. Ik heb interactieve tv geactiveerd. Maar opnemen? Niet dus.
Ik begrijp niet hoezo er meteen een dienst kan worden uitgezet en ik dagen moet bellen om dit op te lossen. Dit is de 2e keer in een half jaar dat er iets mis gaat en ik niet geholpen wordt.
Bellen helpt niet. Heb gemaild maar het duurt ongeveer 10 dagen voordat er gereageerd wordt.
Dan aar een andere provider?

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat het opnemen pakket wordt hersteld (en niet pas volgende week) en dat mijn maandelijkse kosten dezelfde zijn als voor deze fout van KPN

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Inge van Silfhout
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie