Mijn Klacht:
KPN douwt man in verzorgingstehuis contract door de strot op oud en onbewoond adres.
Afgelopen maart verhuisde mijn vader gedwongen naar een verzorgingstehuis. Meneer heeft verschillende ziektebeelden, lichamelijk klachten en vasculaire dementie. Begin 2013 is de KPN al ingelicht dat meneer zijn eigen administratie niet meer kan verrichten en is bij KPN mijn naam bekend als contactpersoon.
Eind maart en begin april heb ik direct contact met KPN opgenomen om aan te geven dat alle abonnementen moeten worden opgezegd. In plaats van per 1 april (verhuisdatum) is zijn vaste telefoon pas per 24 april opgezegd. En op miraculeuze wijze heeft KPN wèl een notitie bij de klantenservice van díe opzegging én de boodschap dat meneer verhuist naar een verzorgingstehuis. Maar is er zogenaamd niets bekend over andere opzeggingen. Sterker nog, KPN heeft voor digitenne en het alles-in-1pakket NIEUWE contracten opgevoerd. En daar hebben niet eens een bevestiging van ontvangen!
Het ergste is nog dat KPN weigert deze fout zelf te herstellen en moeten wij bewijs leveren dat meneer is verhuisd door
allerlei officiële papieren van de gemeente en het verzorgingstehuis op te vragen en op te sturen. En dat kan alleen per post! Bovendien woont meneer dus al sinds 1 april 2014 niet meer op dit adres en is dit bekend bij KPN, want staat het al vermeld en verwerkt bij de opzegging van de vaste telefoon! En toch moet ik dit alles met stapels papieren opnieuw bewijzen!
Dit is de meest slechte en agressieve vorm van verkoop en klantenservice die ik tot nu toe heb meegemaakt! Dit is niet voor het eerst dat KPN administratieve fouten maakt en onterechte verkoop doet waar deze man de dupe van is. Als ik vraag of de medewerker de lange lijst aan eisen met op te sturen informatie en documenten kan emaillen, is dat niet mogelijk (meneer verliest zijn baan als hij zich niet aan de werkprocessen houdt) Ik heb er mijn buik compleet vol van!
. KPN: doe wat aan je werkprocessen en klantgerichtheid en durf problemen telefonisch op te lossen, waar je ze ook telefonisch of intern veroorzaakt.
Ik eis erkenning van de gemaakte fouten, officiële excuses en dat de opzegging van het pakket van digitale telefonie, internet en interactieve televisie alsnog per 1 april 2014 wordt opgezegd en meneer de onterecht ingehouden en teveel betaalde kosten uiterlijk binnen een week op zijn rekening teruggestort krijgt. Indien KPN hier niet op reageert voel ik mij genoodzaakt om andere stappen te ondernemen tegen dit bedrijf.
Gewenste Oplossing:
Ik eis erkenning van de gemaakte fouten, officiële excuses en dat de opzegging van het pakket van digitale telefonie, internet en interactieve televisie alsnog per 1 april 2014 wordt opgezegd en meneer de onterecht ingehouden en teveel betaalde kosten uiterlijk binnen een week op zijn rekening teruggestort krijgt. Indien KPN hier niet op reageert voel ik mij genoodzaakt om andere stappen te ondernemen tegen dit bedrijf.

