Mijn Klacht:
Na het inzien van mijn rekening blijkt KPN al ruim een jaar 2x abonnementsgelden van mijn rekening af te schrijven. Ik deed in sept 2013 een aanvraag voor internet standaard (een bevestiging van die aanvraag heb ik) maar verder nooit een overeenkomst, laat staan een router gezien. Oktober erachter aangebeld, hoe zit dit, waar blijft mijn internet? KPN wist me toen te vertellen dat ze het ook niet snappen, niks geen aanvraag te zien en dat ze met mij opnieuw de stappen zouden ondernemen, telefonisch. Kreeg ‘m ook nog goedkoper, met alles in 1 pakket. Dit gedaan, overeenkomst in huis, router in huis, yeah internet per begin november 🙂 Na een jaar toch opgezegd, want ik hoef toch geen alles in 1 pakket. Kom ik erachter dat KPN nog geld van mijn rekening afschrijft. Achteraan gebeld met de vraag waarom. KPN blijkt een 4 verloren te zijn, ze hebben van huisnr 44 huisnr 4 gemaakt. Per direct kon dat abonnement stopgezet worden, omdat dit fout was en ze zouden me heel snel weer terugbellen over het hoe en wat… Nou…. nooit teruggebeld, dat heb ik zelf maar gedaan (en niet 1x) Volgens hen ligt de verantwoordelijkheid geheel bij mij, omdat ik moet inzien dat het geld van mijn rekening afgeschreven wordt. Oké, ik had het misschien eerder kunnen inzien, maar als ik een paar keer zie voorbijkomen dat KPN wat afschrijft tussen alle andere rekeningen door, dan valt dat niet zo op. (ook allebei een paar weken na elkaar, niet op dezelfde dag ofzo, dus het valt ook niet 1,2,3 op).
Conclusie: ze willen nu voor 3 maand crediteren, maar ik wil gewoon al het geld weer terug, dit is gewoon onterecht afgeschreven en ik heb hier nooit een overeenkomst of wat dan ook voor gezien, laat staan getekend!! KPN maakt fouten en gappen ook nog mijn geld!
Gewenste Oplossing:
Al mijn abonnementsgeld weer terug van dat onterechte contract wat KPN voor huisnr 4 van mijn bankrekening geplunderd hebben.

