Klacht: Kan niet online opzeggen.

Olemm67 op 04 maart 2024 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Nieuwe klacht
Datum 4 maart 2024

Een klant heeft op 5 februari 2024 zijn alles-in-1 abonnement bij KPN opgezegd vanwege een overstap naar Ziggo, waarbij hij twee maanden van tevoren heeft opgezegd. Ondanks het ontvangen van een bevestiging van de opzegging, blijkt na een maand dat KPN de opzegging niet heeft verwerkt, wat leidt tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn alles in 1 abonnement opgezegd op 5-2-2024 omdat ik overstap naar. Ziggo.
Omdat ik in het verleden ook al eens problemen heb gehad met een overstap van KPN heb ik nu dus twee maanden van tevoren al opgezegd.
Ik heb mijn abonnement online aangevraagd en mag dus (volgens de wet) ook weer online opzeggen.
Via X toch even na een maand gevraagd hoe het stond met de opzegging ,er was geen opzegging bekent volgens een medewerker van KPN. Ik heb na mijn opzegging een bevestiging gehad met de datum van opzegging en het einde van het contract op 5-4-2024. Moest maar even bellen maar dat gaan we niet doen want ik dus al opgezegd alleen is het door KPN niet verwerkt daar kan ik dus weinig aan doen.

Gewenste Oplossing:

Dat ik een bevestiging krijg dat mijn contract gewoon op 5-02-2024 afloopt en ik dus gewoon netjes kan overstappen naar Ziggo.
Ik hoef na opzegging ook niet 8 keer te worden gebeld.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over KPN
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Olemm67
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie