Klacht: Inhoud email na opzeggen abonnement na overlijden

Hanneke64 op 09 oktober 2015 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 9 oktober 2015

Een erven van een overleden klant heeft een klacht ingediend over de bevestigingsemail van KPN na de opzegging van het abonnement. De klager vindt dat KPN in dergelijke gevoelige situaties zorgvuldiger moet omgaan met de inhoud van de communicatie, aangezien de email niet gepast is en de overledene nog steeds aangesproken wordt.

Mijn Klacht:

Hierbij een klacht betreffende de bevestigingsemail die ik ontving nav de opzegging van het abonnement van mijn overleden tante.
Mijn reactie hierop (die vai de email niet verzonden kon worden, sluit ik hierbij.

Geachte meneer Mols,

Dank voor uw emailtje. Ik neem toch even de moeite om te reageren als erve van mevrouw ………….die anderhalve week geleden is overleden.
Uw email zal een standaard email zijn. Echter in zo’n specifiek geval als een overlijden zou KPN wel wat zorgvuldiger mogen omgaan met de inhoud van zo’n email.
Met de kennis dat mevrouw ……….. is overleden, zou u de email nog eens opnieuw moeten lezen. De aanspreekvorm is al onjuist. Mevrouw ………….. is er niet meer maar u spreekt haar in de email nog wel aan. Daarnaast zijn de eerste twee zinnen uitermate vreemd met de nadruk op: “wat jammer dat u uw abonnement heeft opgezegd”.
Ik hoop dat u deze standaard email spoedig aanpast zodat andere nabestaanden een email van KPN ontvangen die recht doet aan hun situatie.

Met vriendelijke groet,

Hanneke van der Helm

Onderwerp: Opzegging 63645939-

Geachte mevrouw ……………. erven van,
Wij hebben uw abonnement op 09 oktober 2015 beëindigd. Wij vinden het jammer dat u uw abonnement hebt opgezegd.
Bij het beëindigen van het abonnement worden ook de extra diensten behorende bij deze overeenkomst kosteloos beëindigd.
E-mailadres behouden
U kunt uw huidige e-mailadres nog 2 maanden blijven gebruiken. Wilt u uw e-mailadres langer dan 2 maanden behouden? Bel dan binnen 7 werkdagen na de datum van deze e-mail met onze klantenservice en kies de optie ‘opzeggen’. Onze medewerkers kunnen u informeren over de mogelijkheden en de kosten.
De laatste factuur
Na beëindiging van het abonnement ontvangt u de laatste factuur. Hierop brengen wij de laatste verbruikskosten in rekening. Ook verrekenen wij de eventueel te veel betaalde abonnementskosten. Als u geld tegoed hebt, dan storten wij dit automatisch terug. Na de laatste factuur stoppen wij de automatische incasso. Daar hoeft u zelf niets voor te doen.
Hebt u nog vragen?
Op kpn.com/service helpen wij u graag verder. Hier vindt u de antwoorden op veelgestelde vragen.

Met vriendelijke groet,

Bob Mols
Directeur Klantenservice

Gewenste Oplossing:

Als ik antwoord krijg van KPN dat zij mijn klacht hebben ontvangen en tenminste de standaard brief wordt aangepast voor andere nabestaanden.
Een excuus is prettig maar niet echt noodzakelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie