Klacht: glasvezel internet en tv

KPN slachtoffer op 23 januari 2024 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Nieuwe klacht
Datum 23 januari 2024

Na het afsluiten van een abonnement bij KPN heeft de klant drie maanden moeten wachten voordat het glasvezel internet en tv-diensten beschikbaar waren. Bovendien blijkt dat de beloofde compensatie niet mogelijk is, omdat KPN geen verantwoordelijkheid neemt voor de situatie en een aanvraag hiervoor niet kan worden ingediend, ondanks de garantie op aansluiting.

Mijn Klacht:

Na het afsluiten van een abonnement heeft het drie maanden en meerdere afspraken geduurd voordat ik gebruik ervan kan maken. Nu blijkt de telefonische toezegging voor compensatie(pas na aansluiting mogelijk) ook niet mogelijk doordat KPN als KPN netwerk geen verantwoording neemt en een eventuele aanvraag onmogelijk is. En dit ondanks 100% aansluitgarantie

Gewenste Oplossing:

compensatie voor de maanden dat ik er geen gebruik van kon maken

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door KPN slachtoffer
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie