Mijn Klacht:
Wij worden vanaf vrijdag 5 december s’morgens tot heden gebeld door ons onbekende mensen.Door wat zelfstandig speurwerk hebben wij wel uitgevonden met welk nummer wij zijn verwisseld.
Na contact gezocht te hebben met KPN hoopte wij dat het opgelost zou worden.dezelfde dag nog.Wij zitten n.l. met een ernstig zieke moeder.
Het is al voorgekomen dat de assistente van de huisarts ons niet kon bereiken door genoemde storing.vrijdagmiddag kregen wij te horen dat het over drie kwartier wel opgelost zou zijn, wij moesten dan maar even bellen om te testen..Het was dus niet opgelost.Na weer contact opgenomen te hebben is ons toe gezegd dat er een storingsformulier aangemaakt zou worden.Op zaterdag morgen werden wij alweer gebeld en hadden onze gekruisde tevens slachtoffer aan de lijn.Dus nog steeds niet opgelost.Weer contact opgenomen en naar lang wachten kregen wij te horen dat het waarschijnlijk maandag of dinsdag pas opgelost kan worden.Wij vinden dat een groot(in omvang) bedrijf als KPN een storing binnen 24 uur moet oplossen.Er is ons verteld dat de mensen van Reggefiber waarschijnlijk een fout hebben gemaakt.
Dat is mooi ,maar er is dus geen overeenkomst met Reggefiber om ook in het weekend storingen op te lossen.Wie moet dit oplossen KPN denk ik ,maar zal wel te duur zijn om zo’n storingsdienst in het leven te roepen.Uw medewerkers op de callcenters hebben ons zeker goed te woord gestaan en alles geprobeerd ons te helpen naar de mogelijkheden die zij hebben.Zij hebben gezorgd dat ons vaste nummer doorgeschakeld is naar onze mobile telefoon.
Wij vinden het nogmaals onbegrijpelijk dat het misschien wel 5 dagen gaat duren voordat de storing is opgelost.
Als dit het geval is zal ik zeker consumenten programma’s en de sociale media hier van in kennis stellen.
Gewenste Oplossing:
Als de klacht maandag voor 12:00 is opgelost.En er een schappelijke compensatie gevonden wordt voor het grote ongemak ,zeker gezien de situatie waarin wij verkeren.

