Klacht: Alles in 1 pakket

Richiesfsrea op 07 april 2016 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 7 april 2016

Een klant van KPN heeft herhaaldelijk problemen ervaren met een monteur die niet op de afgesproken data is verschenen, ondanks eerdere afspraken. De klant voelt zich gefrustreerd door de communicatie en de houding van sommige medewerkers, die hij als onbeschoft en niet oplossingsgericht beschrijft. Enige positieve opmerking is over de afdeling die zich bezighoudt met opzeggingen, die wel enige moeite lijkt te doen.

Mijn Klacht:

De monteur die is al 3 keer niet komen opdagen op de afgesproken datum. Er word gezegd dat hij 15min heeft gewacht voor de deur. Heel raar want na de 1ste keer heeft mijn vriendin letterlijk voor de deur gewacht. 1,5 maand later nog niks en dat terwijl je al jaren klant bent. Boos is nog zacht uitgedrukt. En sommige medewerkers kunnen ze beter ontslaan want met klanten kunnen ze niet omgaan. Niet mee denkend aan een oplossing, heel onbeschoft en dwarsliggend. Alleen de afdeling van het opzeggen proberen er nog wat van te maken. Dat is iets wat ik wel moet toegeven

Gewenste Oplossing:

Als ik weer verbinding heb. En als er iets tegenover staat voor het lange wachten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie