Klacht: 2 van de 3 weken geen glasvezel

Kristijan op 27 februari 2015 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 27 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste,

Sinds afgelopen maand heb ik KPN glasvezel in een alles in 1 pakket.
De eerste 1 a 2 weken heeft dit prima gewerkt. Sinds maandagochtend 16 februari heb ik helaas geen internet verbinding meer. Inmiddels zijn er op verschillende dagen 5 monteurs geweest, en is alles van A tot Z vervangen. Helaas is de klacht nog steeds niet opgelost, mede door het gebrekkig noteren van de case en het snel afsluiten ben ik inmiddels toe aan mijn 2e casenummer en vele frustratie telefoontjes verder. Ondanks afspraken te maken om teruggebeld te worden blijft de actie constant bij mij liggen om achter de status aan te gaan.

Helaas doet mij dit beslissen om ontbinding van mijn contract aan te vragen, echter als ik hierom vraag via de standaard klantenservice schijnt dit niet mogelijk te zijn op redelijke termijn.

Kristijan de Weerd

Gewenste Oplossing:

Ontbinding contract, terugstorting maandpremie

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie