Klacht: Uitbreiding pakket

idawson op 21 maart 2013 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internetproviders
Status Open
Datum 21 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na veel problemen is bij ons iTV geinstalleerd. Bij een herinstallatie is Eredivisie live aan toegevoegd, terwijl ik nooit naar NL voetbal kijk. Pas na maanden kwam ik er achter aangezien mijn abonnement automatisch wordt afgeschreven.
De KPN beweert dat zij mij een email over de uitbreiding hebben gestuurd. Aangezien ik de mails van KPN nooit open kan ik dat niet bevestigen noch ontkennen.
Aangezien bovenstaande niet het enige probleem is met de KPN wil ik graag beschikken over de contacthistorie die bij elk gesprek met de KPN wordt aangelegd. Ik overweeg een claim in te dienen, omdat er heel veer mis is gegaan en het mij honderden euro’s heeft gekost. Aan de hand van mijn contacten met de KPN wil ik dat aantonen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag beschikken over de contacthistorie

Alle klachten die gemeld zijn door idawson
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM