Klacht: Schandalige service KPN ALLES-IN-1. Al 2 maanden problemen met glasvezel. Valse beloftes en geen oplossingen!

Eens op 16 oktober 2015 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internetproviders
Status Nieuwe klacht
Datum 16 oktober 2015

Klant ervaart sinds augustus problemen met de glasvezelverbinding van KPN Alles-in-1, waarbij de verbinding en iTV regelmatig wegvallen. Ondanks een bezoek van een KPN-monteur en een aanpassing door Reggefiber is de snelheid van het browsen nog steeds zeer traag, terwijl de download- en uploadsnelheid goed blijven. De klant meldt dat er een poortwissel in de wijkcentrale nodig is, maar KPN heeft tot nu toe geen effectieve oplossing geboden.

Mijn Klacht:

Sinds apr. 2015 Alles-in-1 Glasvezel van KPN. Medio aug. opeens (was niets gewijzigd, ook niet aan bekabeling) te maken met dat de interverbinding en iTV om de paar minuten wegviel. Snelheid was nog wel uitstekend, maar verbinding instabiel.

KPN monteur gekomen en gaf aan dat de fout in de glasvezelverbinding zat en zette het door naar Reggefiber monteur. Demping op lijn bleek niet goed te zijn, Reggefiber monteur belde met een collega om “iets” te wijzigen en sindsdien verbinding stabiel, maar snelheid is zo traag. Browsen haast onmogelijk, zappen op iTV gaat langzaam. Gek genoeg is dl-snelheid en upload snelheid nog wel hoog, maar browsen dus haast onmogelijk.

Volgens Reggefiber moet er poortwissel plaatsvinden in de wijkcentrale. KPN stuurt 2e x een KPN monteur maar die liet opnieuw weten het niet op te kunnen lossen en dat Reggefiber het op moet lossen en het wordt doorgezet. Vervolgens hoor ik niets meer van KPN en Reggefiber. Na zo’n 20! telefoontjes in 2mndn zo moe van KPN

Gewenste Oplossing:

Heb zowel bij Reggefiber als KPN klacht ingediend. Reggefiber liet mnd geleden telefonisch weten dat de situatie uniek is en ik inderdaad schandalig behandeld ben door KPN. Zij mogen pas in actie komen als KPN ticket stuurt.

KPN klantenservice zegt dit gedaan te hebben en er mee bezig te zijn, maar Reggefiber heeft niets nieuws ontvangen. Word continu voorgelogen door KPN. Monteurs KPN zeggen dat Reggefiber dit moet oplossen. Reggefiber zegt dat er poortwissel in de wijkcentrale moet plaatsvinden.

2 weken geleden werd ik eindelijk gebeld door KPN en versprak de medewerker zich door te zeggen dat een poortwissel liever niet wordt uitgevoerd omdat dit KPN geld kost en daarom als laatste oplossing wordt gebruikt. Toen ik het probleem opnieuw uitlegde werd mij keihard verteld dat de medewerker het druk had en weer verder moest.

Wil abonnementsgeld van laatste 2 mndn terug, dat de door Reggefiber voorgestelde poortwissel er komt en dat instellingen mbt demping op de lijn goed gezet worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Internet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM