Klacht: KPN dongel gehacked, hoge kosten!

Hamoen op 23 oktober 2012 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internetproviders
Status Nieuwe klacht
Datum 23 oktober 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De zakelijke kpndongel van mijn broer/baas is waarschijnlijk gehackt.
Resultaat: een finkse rekening van meer dan €7.000 excl. btw.
wij gebruiken de dongel amper en gaan maandelijks niet meer dan een paar euro over het abonnement heen.
Toen de dongel niet meer werkte belde we met KPN en daar zeiden ze doodleuk dat ze hem geblokkeerd hadden omdat de kosten over de €7.000 exlc. btw heen waren gegaan.
En dat wij die rekening gewoon moeten betalen.
Dus wij kregen geen bericht van kpn dat de dongel geblokkeerd was maar moesten zelf bellen om daar achter te komen en ze hebben de dongel pas geblokkeerd bij €7.000!
Dit is gewoon te erg voor woorden!
En dan durfen jullie op de aanmeldbrief te zetten “ZORGELOOS internetten”
Ik heb inmiddels al op internet gezocht en daar vond ik meer van deze verhalen over jullie en daar lijkt het er op dat ze allemaal moeten betalen. en daar gaat het ook over bedragen rond de €10.000 !
Inmiddels hebben we aangiften gedaan van hacking en binnenkort start de politie waarschijnlijk een onderzoek.
Maar kpn kon hier niks aan doen zeiden ze!

Gewenste Oplossing:

kwijtschelding van het bedrag en dat kpn een dongel al bij 500 euro blokkeerd ofzo want ik gun dit niemand toe!
Ook raar dat er geen lichtje gaat branden bij kpn als dit al vaker voorgekomen is!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM