Klacht: Internet die niet geleverd kan worden op adres! waar ik een afkoop van € 337 moet betalen voor niet geleverde diensten.

bakkali1991 op 02 januari 2020 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Internetproviders
Status Nieuwe klacht
Datum 2 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb via providerchek in november mijn postcode ingevoerd daar kwam naar voren dat Youfone mijn voordelig zou kunnen aansluiten op het internet.
Ik heb toen voor dat pakket gekozen alleen moest ik toen 1 maand wachten dat vond ik ook niet erg.
Ik krijg vandaag op 02-01-2020 een bericht dat ze bij mijn geen internet kunnen leveren en dat ik nu het contract moet afkopen voor een belachelijke bedrag van ruim € 337.
Ik heb geen gebruik kunnen maken van hun diensten maar moet als nog betalen bizar voor worde dit! Ik heb ook meerdere keren met youfone gebeld die geven pas vandaag aan dat zijn niet op dit adres kunnen leveren. Ik vraag mijn nu af hoe kunnen zij via deze prachtige website internet aanbieden die zij niet kunnen leveren achteraf en mijn oplichten van € 337.
Dit is echt onacceptabel om zo met de consument om te gaan door niet de service belofte na te komen dat is afgesproken ik kan tog niet voor de kosten draaien omdat zij op dit adres niet kunnen leveren.
Ik ben vanmiddag nogmaals gaan kijken op providerchek toen zag ik dat ze opeens geen internet aanbieden op de 1504 HP ! dit is echt belachelijk ik heb nu ruim 2 maanden al geen internet thuis en moet ook nog kosten betalen waar ik niet voor verantwoorlijk ben.
Ik hoop dat jullie mijn kunnen helpen in deze lastige situatie aangezien ik via providerchek een aanvraag heb gedaan voor mijn internet thuis.

Gewenste Oplossing:

Ik ga niet betalen voor diensten die niet geleverd kunnen worden op dit adres! ik voel me opgelicht!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Internet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bakkali1991
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM