Klacht: internet besteld, maar niet op tijd instalitie

waqas op 21 januari 2016 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Internetproviders
Status Nieuwe klacht
Datum 21 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb internet van kpn besteld, en ik heb bevestiging mail van bestelling gekregen op 5 jan. De internet installatie datum was 28 jan, maar daar voor ik moest kpn pakket ontvangen, daarom ik heb net gebeld aan kpn. De mevrouw zei dat ik heb nog geen bestelling in de systeem staan op dit adres. dus ik moet weer bestellen, de moet op 11 feb geleverd worden.
Maar ik heb bevestiging mail van 5 jan, dus hoe kan dat de bestelling in de systeem van kpn niet, zeker een fout van kpn systeem of medewerker. Door hun fout wij moest nog paar dagen zonder internet blijven.

Gewenste Oplossing:

graag levering op 28 jan of daar voor, of toegang tot kpn wifi spot de is aanwezig op onze adres, maar dat is betaald op de moment.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Internet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM