Klacht: Geen acceptatie van abonnement

Amanda23 op 22 september 2012 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internetproviders
Status Nieuwe klacht
Datum 22 september 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanmiddag wilde ik op Digitenne abonneren omdat ik net nieuw ben in mijn woning, en ben hiervoor naar een KPN-winkel geweest. Echter, mijn adres werd geweigerd. Blijkbaar hebben mijn vorige bewoners te veel betalingsachterstanden gehad en daardoor werd mijn adres geweigerd. Ik vind het niet kunnen dat iedere bewoner op dat adres daarna meteen in een hokje gezet wordt als ook slechte betaler. Ik heb nog nooit achterstanden gehad, ik heb geen strafblad, ik heb nooit boetes gehad, maar toch word ik op dezelfde manier behandeld als de echt schuldigen: een weigering. Ik heb alles behalve begrip voor alles over één kam scheren. Beter kijken ze naar de persoonlijke ervaringen en niet naar het adres zelf. Ik voel mij heel diep beledigd en het kan zelfs als een soort discriminatie gezien worden. Een onschuldig iemand mag geen tv-abonnement afsluiten doordat vorige bewoners het niet goed deden? Alsjeblieft zeg.

Gewenste Oplossing:

Dat het Jij-woont-ook-op-dit-adres-dus-jij-bent-vanzelfsprekend-een-slecht-persoon regeltje af te schaffen en gewoon mij een Digitenne abonnement accepteren op MIJN adres.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM