Klacht: Erbarmelijk slecht internet over een verouderde koperen leiding.

Vlastavanderveen op 11 januari 2019 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Internetproviders
Status Nieuwe klacht
Datum 11 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al ruim 15 jaar hebben wij erg slecht internet. Bij ons kunnen eigenlijk maar 1 of 2 mensen tegelijk gebruik maken van internet. Wij en nog enkele huishoudens zitten op een verouderde koperen leiding waar maar ongeveer 1 tot 4 mb door past. Voor het bedrijf aan huis wilde ik een extra telefoonlijn, maar als we dat doen past er helemaal geen internet meer over de leiding. Bij navraag krijgen we de laatste 6 jaar telkens te horen dat er nog geen aanpassing in de planning zijn, misschien over 2 jaar. Gelukkig is daar “internet buitengebied” voor, maar daar mogen wij niet op omdat we te dicht bij bebouwing zitten en er dan teveel bellende mensen last zouden ondervinden van ons gezinsgebruik.
Regelmatig werk ik thuis met met telefoon mbv 4g hotspot, maar zelfs dat zal juist bij ons niet kunnen worden uitgewerkt voor binnenshuis, de 4g dekking is te slecht.
Bijkomend hebben we ook geen kabel, kunnen dus ook geen televisie afnemen ook al zouden we willen, over internet sowieso niet. We werken met een schotel, met goed weer geen klachten.
Samengevat:
Slecht internet, geen verbetering op komst, koper is te oud, glasvezel te duur, zendmast te ver, buitengebiedoplossing ook niet te doen, internetsnelheid werkelijk erbarmelijk voor gewone mensen laat staan voor bedrijfsvoering.
Gisteren had ik een vervelend gesprek met een medewerker van kpn. Hij adviseerde over aanlegkosten glasvezel. In de xlshop werd gesproken over 4000 euro waarop ik dat graag af zou nemen. De andere collega belde met de mededeling dat het minimaal 30000 zou zijn, dat verwachtte ik ook eerder, maar de medewerker werd geirriteerd van het feit dat mijn probleem niet was opgelost en kapte het gesprek op onaardige manier af. Daar blijf je dan heel lullig achter als decennia betalende klant die niet krijgt wat hij afneemt en geen alternatief heeft.

Gewenste Oplossing:

Als we hier goed internet kunnen afnemen. Liefst natuurlijk 200 mb en televisie, maar 50 zou ook al een enorme verbetering zijn.
Daarnaast zou ik liever hebben dat als ik een probleem heb en een medewerker kan het niet oplossen, dat die medewerker niet lelijk tegen mij doet wanneer ik terecht gefrustreerd raak. Dit moet hij toch vaker meemaken. Beter was het als hij dit zelf tot een klacht verwerkte of doorschakelde naar een klachtenafdeling, dan was ik beter gehoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Internet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM