Mijn Klacht:
KPN heeft mijn mailboxen gemigreerd naar Office 365. Sindsdien werken al mijn aliasses (emailadressen) niet meer: mijn zakenrelaties krijgen meldingen: “Delivery to the following recipient failed permanently” en “Recipient address rejected: Access denied”. Dit duurt al 2,5 dag, het heeft me waarschijnlijk al opdrachten gekost. De mailbox zelf is wel goed overgezet, maar niet de alias adressen. Heb (073) 750 60 20 gebeld, dat is alleen eerste lijn support, die hebben het doorgezet naar de 2e lijn. Ik zou teruggebeld worden. Niet dus. Meerdere keren eerste lijn gebeld met de vraag me te informeren wanneer mijn probleem aan de beurt is, maar men vertikt het me door te verbinden of na te vragen wat de status is. Ook KPN zakelijk (0800-0403) vond het heel erg maar kan niks doen, moet het dus doen met de eerste lijn. Ook geen e-mail adres beschikbaar voor escalatie. Ik heb dus geen idee hoelang mijn bedrijf onbereikbaar is.
Gewenste Oplossing:
Uiteraard als men meteen het probleem oplost, lijkt me iets standaards (aliassen zullen nog wel gekoppeld zijn aan de oude, verdwenen boxen, dus loskoppelen en koppelen aan de gemigreerde boxen).
in ieder geval wil ik meteen horen wat de inschatting is hoelang het nog gaat duren, want als het langer duurt dan 1 dag moet ik snel een andere provider vragen het over te nemen, om zo de schade voor mijn bedrijf in te dammen.

