Klacht: Doorberekenen terwijl ik het afgesloten heb

Jesky op 17 oktober 2021 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Internetproviders
Status Nieuwe klacht
Datum 17 oktober 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb KPN op moeten zeggen wegens verhuizing, en omdat ik tijdelijk ergens anders verblijf, kon ik het ook niet meenemen. daarover had ik ze gebeld en ze zeiden dat ik een mail moest sturen hierover omdat ik dan onder een bepaalde regeling val. In dat opzicht kunnen ze niet doorberekenen totdat het contract is afgelopen. Ik heb hier nooit meer wat over gehoord maar ze blijven wel geld afschrijven van mijn rekening.

Gewenste Oplossing:

Als het contract per direct stopt en ook de betalingen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Internet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jesky
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM