Klacht: Blij dat ik terug ben

Jan-van-der-werf op 20 oktober 2022 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Internetproviders
Status Nieuwe klacht
Datum 20 oktober 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zolang als ik mij kan herinneren maak ik gebruik van de producten van KPN, van (van mobiele telefonie, tot wel 4 abonnementen, internet en televisie. Toen ik onlangs verhuisde naar een oude woning waar geen glasvezel lag ging mijn internetsnelheid hard onderuit naar 8 Mb/s DL. De monteur kon dit ook niet beter krijgen. WiFi versterkers hielpen ook niet. Er zat niks anders op dan over te stappen naar Ziggo. Gelukkig kon ik wel mijn mobiele telefoons aanhouden bij KPN. Ik kreeg nog een mail waarin stond dat de KPN het jammer vond dat ik ging.

Hoe blij was ik toen ik te horen kreeg dat mijn woning glasvezel zou krijgen en ik weer terug kon naar KPN. Verbaasd was ik dat KPN helemaal niet jammer vond dat ik was weggegaan en mij gewoon de aansluitkosten door berekende.

Mijn klacht is dat ik jaren lang een product afnam van KPN en dat KPN op een gegeven moment niet meer kon leveren wat het beloofde en ik noodgedwongen over moest stappen en mij daar voor op laat draaien.

Vroeger was ik zeer te spreken over de klantenservice en de daarbij geleverde service van KPN. Zwart wit gezien heeft KPN gelijk door zo te handelen maar er bestaat ook een grijs gebied waar je wat uit coulance wat kan doen, zodat je echt laat merken dat je klanten er toe doen. Ik voel mij niet meer gewaardeerd door de KPN en twijfel om over te stappen naar een andere glasvezel aanbieder terwijl ik het liefst bij de KPN zou blijven.
De KPN is in mijn ogen een stugge organisatie geworden zonder het klantbelang en het gevoel wat dat met zich meebrengt te erkennen.

Gewenste Oplossing:

Elke oplossing waaruit blijkt dat de KPN blij is dat ik weer terug ben en mij niet beschouwd als een credit card

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Internet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jan-van-der-werf
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM