Klacht: 7 weken moeten wachten op een aansluiting , terwijl binnen 2 weken was belooft door telefoon(medewerker)

e [email protected] op 10 mei 2019 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Internetproviders
Status Nieuwe klacht
Datum 10 mei 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In verbandt verhuizing nieuwe provider gezocht, uitgekomen op KPN.
Gebeld en pakket besteld.
Monteur zou in week 16 komen voor pakket bevestiging te hebben gedaan, mondeling toegezegd door de medewerker van KPN.

Na bevestiging op mijn mobiel , staat ver onderaan in kleine letters een datum van 21 Mei ,dat is week 21!
Gelijk KPN terug gebeldt en kreeg als antwoord dat hij dat toch niet kon zien!!!!
Hoedan? Het was inmiddels laat op de avond ,nadat ik flabber chasted , de woorden heb moeten laten zakken.
Ik noem dit letterlijk en figuurlijk, iemand een worst voorhangen.

Volgende dag weer gebeldt, en vriendelijk gevraagd om een installatiepakket,zodat we zelf konden installeren.
Want dat kunnen wij, nou ze zouden kijken wat ze konden doen.
Ik zou als ik geluk had ,80% kans van goedkeuring op mijn mobiele telefoon een smsje krijgen , we zitten nu week 19 en heb gekregen 0

Je bevestigd een afspraak, dat kon hij ook zien!! Ik zit werkelijk met mijn handen in het haar, en vele kb ,mb bijgekocht op mijn mobiel uit nood om nog iets te kunnen doen, als betalingen en administratie enz.
Ik heb internet nodig voor mijn studie 3-ig verzorging, werk , en mantelzorg werkzaamheden (financieel) als bewindsvoerder voor mijn dochter met verstandelijke beperking.

Ik ben zo enorm onthand, dat wil u niet weten.
Het is om hopeloos van te worden.
Vandaar dat ik mijn verhaal hier neer schrijf.
Met de wetenschap dat ik er nog niets mee op schiet.
Groet

Gewenste Oplossing:

Als KPN mij vervoor de datum 21 mei, een installatie pakket toestuurd of zo snel mogelijk als maar mogelijk is een monteur.

Geen ervaring eerder met KPN.
Maar heb nu al spijt als haar op me hoofd.
Dat ik met zon club in zee moet gaan verplicht!
Vanwege mijn nu woning geen coach aansluiting heeft voor de tv.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Internet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM