Geboden Oplossing:
Beste A. Lemmen,
Betreft: klacht bluetooth carkits.
Wat vervelend om te horen dat het product niet naar wens werkt. Wij kunnen over dit product vrijwel weinig tot geen klachten vinden in het klachtenrapport van het product.
Mogelijk gaat het om een productiefoutje.
Wij adviseren u hetgeen te retourneren via www.koopjedeal.nl/klachten
Retourneren is uiteraard geheel gratis.
Wij zullen de producten onderzoeken naar mankementen en dit rapporteren aan de leverancier van het product. Dit doen wij om de klachten in de toekomst te minimaliseren.
Wanneer het pakketje bij ons retour komt, zullen wij nagaan wat de gewenste oplossing is. Wanneer u vervanging wenst, zullen wij dit realiseren binnen 5 werkdagen. Wanneer u creditering voor uw bestelling wenst, zullen wij ook dit binnen 5 werkdagen realiseren.
U hoeft uiteraard niet te wachten op het onderzoek-proces.
Wij vragen u voortaan uw klachten eerst te melden bij ons, zodat wij de kans krijgen om uw klacht op te lossen.
Onze excuses voor het ongemak.
Hopend u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Mochten er vragen of opmerkingen resteren, neem gerust contact op met ons.
Met vriendelijke groeten,
Sander van de Buurt
Servicemanagement
www.koopjedeal.nl