Klacht: Geen geld terug en geen reactie

Bas v E op 09 februari 2015 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Bedankt voor uw reactie. Uiteraard, dat zijn wij helemaal met u eens. Wij nemen hierin altijd onze volledige verantwoordelijkheid en zullen dan, zoals het hoort, netjes uw geld terug storten. Alleen krijgen wij via deze site niet voldoende...

Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 9 februari 2015

Een klant heeft een retourzending van een '12-Pack witte Fruit Of The Loom T-shirts voor heren' naar Koopjedeal.nl gestuurd, maar heeft sindsdien geen terugbetaling ontvangen en geen reactie op zijn e-mails gekregen. De klant heeft de retourinstructies op de website gevolgd en bevestigd dat de zending is afgeleverd.

Mijn Klacht:

Hallo,
Ik heb enige tijd geleden een ’12-Pack witte Fruit Of The Loom T-shirts voor heren’ retour gestuurd naar Koopjedeal.nl. En daarna heb ik niks meer van ze gehoord.
Ik heb de aanwijzingen voor het terugsturen van producten op de website van Koopjedeal.nl opgevolgd. Ook ruimschoots binnen de gestelde termijn.
Op www.tracktrace.nl heb ik gezien dat mijn retourzending is afgeleverd bij Koopjedeal.nl.
Ik heb geen geld terug ontvangen en op e-mails krijg ik geen reactie.

Met vriendelijke groet,
Bas van Emmerik

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ik mijn geld terug zou krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Koopjedeal.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Koopjedeal.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Koopjedeal.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Koopjedeal.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Koopjedeal.nl

Heeft op 24 februari 2015 om 17:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Bedankt voor uw reactie. Uiteraard, dat zijn wij helemaal met u eens. Wij nemen hierin altijd onze volledige verantwoordelijkheid en zullen dan, zoals het hoort, netjes uw geld terug storten.

Alleen krijgen wij via deze site niet voldoende gegevens door om uw klacht op te lossen. Zou u dit dus kunnen mailen naar [email protected]? Dan pakken we het direct op.

Met vriendelijke groet,
Klantenservice Koopjedeal

Alle klachten die gemeld zijn door Bas v E
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM