Klacht: Bestelling KJD420377 niet geleverd

Van Geel Boekhouding op 19 juli 2022 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 juli 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste Dennis, Allereerst dank voor uw recensie Vervelend om te vernemen dat u uw bestelling nog niet ontvangen heeft, onze welgemeende excuses voor de opgelopen vertraging. Vanuit het systeem zie ik dat uw bestelling zojuist om 11:13 uur het magazijn...

Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 19 juli 2022

Een klant heeft op 4 juli 2022 een 3-in-1 luchtreiniger besteld en betaald bij Koopjedeal.nl, maar heeft het product tot op heden niet ontvangen. Ondanks meerdere e-mails naar de klantenservice, blijft de communicatie vaag en onduidelijk, terwijl er dagelijks promoties voor andere producten worden verstuurd. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 04/07/2022 een 3-in-1 luchtreiniger, ventilator verwarming besteld en betaald.
Tot op heden niets ontvangen.
Al meermaals een mail gestuurd naar de klantendienst. Product zou vrijdag 15 of zaterdag 16 juli 2022 het depot moeten verlaten (nadat de voorraad uitverkocht was).
De klantendienst reageert wel altijd, maar niets concreet.
Elke dag wel tientallen mails over dagdeals (nu maakt men zelfs reclame voor aircoolers die dezelfde dag nog geleverd zullen worden.

Gewenste Oplossing:

Een levering, liefst vandaag nog. Anders refund van mijn betaling, maar dan ook vandaag nog.
Ik ben het beu.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Koopjedeal.nl in behandeling genomen

Koopjedeal.nl

Heeft op 19 juli 2022 om 11:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Dennis,

Allereerst dank voor uw recensie

Vervelend om te vernemen dat u uw bestelling nog niet ontvangen heeft, onze welgemeende excuses voor de opgelopen vertraging.

Vanuit het systeem zie ik dat uw bestelling zojuist om 11:13 uur het magazijn heeft verlaten, deze is dus meegegeven aan PostNL.

Zij zullen de tracking ook ieder moment van start laten gaan zodat de zending te volgen is, dan weet u ook precies hoelaat zij voor de deur staan.

Vanwege het ongemak hebben we besloten de betaalde verzendkosten te vergoeden, dit bedrag zal binnen 3 werkdagen weer zichtbaar zijn op uw bankrekening.

Mochten er nog openstaande vragen zijn dan vernemen we deze graag!

Met vriendelijke groet,
Team Koopjedeal

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Koopjedeal.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door Van Geel Boekhouding
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM