Klacht: Komen afspraken niet na en zijn zeer onbeleefd

Jolanda Pieter op 17 april 2023 over De Roetman Den Bosch in de categorie Schoorsteentechniek

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 april 2023

Een klant van De Roetman in Den Bosch ervaart problemen met de service, omdat afspraken niet worden nagekomen en het personeel onbeleefd is. Ondanks een afspraak vanaf 8 uur, arriveerden ze al voor 7 uur, wat leidde tot overlast. De klant voelt zich niet serieus genomen en vindt de prijs-kwaliteitverhouding slecht.

Mijn Klacht:

De Roetman werkt nog niet met een computer, afspraken gaan met een kaartje in de brievenbus. Vervolgens staan ze al voor 7 uur ‘s ochtends op het dak terwijl op het kaartje vanaf 8 uur staat. We lagen nog te slapen en er kon geen sorry vanaf, zeer onbeleefdde man, service is echt slecht en na 5 minuten zijn ze weer weg en ben je € 31,50 armer.

Gewenste Oplossing:

Informeer mensen hoe laat ze komen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Roetman Den Bosch

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Roetman Den Bosch nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jolanda Pieter
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM