Klacht: dubbel abonnement 9,99 eur per maand

linda vercaemer op 04 mei 2023 over Kobo Books in de categorie Boeken, Internetshops - Boeken en tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kobo Books
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 4 mei 2023

Een klant van Kobo Books ervaart een probleem met dubbele debitering van zijn abonnement van 9,99 euro per maand. Na contact met de klantenservice op 27 maart, werd bevestigd dat er per ongeluk twee abonnementen op zijn naam stonden, wat op 28 maart werd gecorrigeerd met een terugbetaling. Desondanks blijft de klant maandelijks dubbel gedebiteerd.

Mijn Klacht:

ik word elke maand 2x gedebiteerd voor het abonnement ; op 27 03 heeft een dame me telefonisch gehopen en gezegd dat er blijkbaar verkeerdelijk 2 abonnementen op mijn naam stonden, via bol.com en via rakuten/kobo.
Ze zou en heeft dit rechtgezet : op 28 03 is dit terugbetaald geweest.
Echter … de dubbele debitering van de 9,99 eur per maand blijft aanhouden !

Gewenste Oplossing:

- dat dubbele abonnement moet een enkelvoudig abonnement worden
- het opnieuw 1x te veel gedebiteerde maand abonnement van 9,99 eur dient 1x gecrediteerd te worden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kobo Books

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kobo Books nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door linda vercaemer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM