Klacht: te laat

yvonne-the-lady op 25 april 2018 over Knorr in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Knorr
Status Open
Datum 25 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag 24-4-2018 een verpakking gekocht van Knorr Wereldgerechten. Zit er een voucher in om de reis van je leven te winnen. Heel mooi maar de actie is maar geldig tot 4 maart 2018. Meer als een maand na het einde van de actie vind je nog steeds vouchers. Slechte actie!!!

Gewenste Oplossing:

Als de vouchers verwijderd worden of de actie verlengt zodat mensen toch nog de kans krijgen om de voucher in te wisselen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Knorr

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Knorr nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM