Mijn Klacht:
Ik ben met 6 personen naar Ierland geweest, voor 2 personen stoelen met extra beenruimte. Voor vertrek werd door KLM doorgegeven dat de stoelen gewijzigd. Ik heb de stoelen alsnog aangepast naar stoelen met extra beenruimte, de terugreis gebeurd hetzelfde.
Ik heb nu echter de stoelen dubbel betaald. Verder zijn er kosten in rekening gebracht bij 1 persoon ‘Refundable balance’. Bij elkaar heb ik €103,78 te veel betaald.
KLM zegt mij nu tegemoet te komen met een voucher van €50 die niet-restitueerbaar is en geldig tot één jaar na datum van afgifte. Ik heb daar bezwaar tegen gemaakt, het is mijn geld wat ze teveel hebben doorbelast, en ik heb niks aan een voucher die ik weer bij KLM moet gaan gebruiken. maar ik krijg geen antwoord meer terug.
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon het teveel betaalde geld terug op mijn rekening


