Mijn Klacht:
Wij hadden een vakantie van 1 week naar Ierland geboekt toen het code geel was. Deze is veranderd in code oranje. Als we daar naar toe zouden gaan moeten we eerst 2 weken in quarantaine. We zouden maar 5 dagen gaan. We willen dit nu graag annuleren of een voucher er voor krijgen. We hebben geboekt via cheap ticket en het is een KLM vlucht. We worden van het kastje naar de muur gestuurd. De een verwijst ons naar de ander. We zouden 19 oktober vliegen en we krijgen nu te horen dat er niets geannuleerd kan worden, tenzij we veel geld hieraan kwijt zijn. Terwijl er in het AD gestaan heeft dat jullie wel vergoeden. We willen eventueel ook een voucher hiervoor maar krijgen te horen dat dit ook NIET mogelijk is. Wij hebben hier niet om gevraagd. Toen wij boekte ging alles de goede kant op.
Het gaat om vlucht KL 1277 op maandag 19 oktober van Amsterdam naar Edinburgh en vlucht KL1290 1290 op zaterdag 24 oktober. Voor mij en mijn partner. Wij begrijpen heel goed dat jullie het hier enorm druk mee hebben. We hebben speciaal voor KLM gekozen omdat we zekerheid wilde en nu worden we uitgespeeld en weten we niet waar we aan toe zijn. Het is toch niet de bedoeling dat ons 332,46 zomaar over afhandig gemaakt wordt zonder enige vorm van oplossing?
Gewenste Oplossing:
Als wij het geld terug krijgen of een voucher ter waarde van 332,46 krijgen die wij op een later tijdstip kunnen verzilveren.
Hoor graag wat van jullie op zeer korte termijn.
M.vr.groeten
Saskia van Beurden

