Mijn Klacht:
Geachte lezer,
Dit is meer feedback, dan een klacht, alhoewel het neigt naar een klacht.
De laatste paar keer dat we bij de KLM tickets hebben geboekt, is de service en vooral de informatievoorziening sterk achteruit gegaan. We voelen ons behandeld als een nummer en niet meer als pasagier van de ‘Koninklijke’. Vluchtnummers die wijzigen waarvan wij niet op de hoogte worden gesteld, stoelnummers die mondeling worden afgesproken wijzigen binnen een paar uur zonder verdere notificatie, en er wordt geen aandacht geschonken aan een groep van vier klanten. Een van deze klanten is hartpatient en internationaal reizen is gewoon spannend voor deze persoon. Hadden we net een mooi plekje uitgezocht met behulp van klm servicedesk, is deze al binnen 24 uur gewijzigd. we zitten niet eens meer bij elkaar. Ook word ons aangeraden snel te boeken om vervolgens een paar dagen later een werelddeal te zien (KLM mailt ons nog fijntjes even over deze deals!) die ons honderden euro zou schelen! Geen tegoedkoming. Alle reacties van de servicedesk op deze ontwikkelingen worden gepareerd met ‘ja Delta voert deze vlucht uit’, ‘we garanderen niks’, ‘wij wisten ook niks van die deals’. Tsjonge wat voel je je dan als klant genaaid. De komende paar keer boek ik niet meer met de KLM, want wij voelen ons behandeld als nummer, klaar om uitgeknepen te worden met extra dure stoelopties. Nou zelfs al hebben we dat, wijzigen jullie de stoelnummers nog.
Begrijp me niet verkeerd, ik weet hoe het wereldje werkt. Een stoelnummer kan wijzigen, een vluchtnummer kan wijzigen: maar informeer ons graag daarover!!! We komen keer op keer voor een verrassing te staan. Enige info die we krijgen is ‘vlieg nu naar NY met zoveel € korting’. Pijnlijk, zeer pijnlijk.
Doe hier wat aan, om ons niet als nummertje te zien. AUB!
Extra: het KLM formulier werkt niet goed, weer zoiets: het kan niet verzonden worden, hij herkent NY JFK niet terwijl ik dat gewoon selecteer. heb nu al 15 keer enkele gegevens opnieuw moeten invullen.
Gewenste Oplossing:
Tegoedkoming op een of andere manier. Mogen ze zelf aanvoelen


