Klacht: Klacht telefonische incheck seat

barbara de keizer op 07 januari 2013 over KLM in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf KLM
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 7 januari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor mijn moeder, mevrouw M.I. van Vloten (meisjesnaam) die 77 is en in haar eentje haar dochter en kleindochter in Seattle gaat bezoeken heb ik telefonisch ingecheckt. Omdat ze slecht ter been is had ik een aisle seat geboekt niet te dicht bij de wc. Ze vertrok gisteren 6 jan. om 10.40 uur met de DL 0233. In het vliegtuig bleek ze geen aisle seat te hebben, haar leuning niet naar achter te kunnen doen (achterste rij?!) en naast de wc te zitten, weinig rust en weinig comfort voor een oudere vrouw.
Wat heeft het voor zin voor veel geld per minuut telefonisch in te checken als ze achteraf heel ergens anders zit? Ik was teleurgesteld omdat ik het juist goed voor haar wilde doen en voor haar de reis heb geboekt.

Gewenste Oplossing:

Op de terugreis van mijn moeder komt mijn broer (Dhr. P.J. de Keizer) haar ophalen. Ze vliegen dus beide op 3 febr. vanuit Seattle naar Amsterdam en vertrekken om 13.15 uur met de DL 0232.
Wellicht is het mogelijk ze een drankje aan te bieden of indien mogelijk zou een upgrade natuurlijk fantastisch leuk zijn.
Eigenlijk wilde ik het alleen even melden omdat ik dit helemaal niet had verwacht van de KLM. Ik begrijp dat er veel ernstiger klachten dan de mijne zijn. Een excuus zou alleen best op zijn plaats zijn, als je meer dan 800 euro voor een vlucht betaalt lijkt het normaal dat een tel. incheck niet het moeilijkste gedeelte van een reis is en goed zou moeten verlopen en de seat dan vaststaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KLM

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KLM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM