Klacht: Klacht

juliska82 op 29 januari 2015 over KLM in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KLM
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 29 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte meneer/mevrouw,

Hierbij wil ik een klacht indienen bij KLM.
Voor de 2e keer op een rij wordt ik tijdens het inchecken op stand-by gezet dit terwijl ik mijn ticket ruim een jaar geleden heb aangeschaft!
In februari 2014 is dit gebeurt en nu vandaag januari 2015 weer.
Vorige jaar was het zelfs zo dat mijn koffer achter was gebleven en niet tegelijkertijd met mij was aangekomen.
Ik ben er klaar mee, met de manier waarop KLM met haar klanten omgaat! Blijkbaar draait het bij de KLM inderdaad alleen maar om geld en niet meer on de service! Ook al gaat het ten koste van andermans gezondheid die last heeft van hartklachten!
Dat jullie zelf een vlucht vol overboeken is jullie probleem en niet van die van de klant! Dit verklaard ook waarom het niet meer goed gaat met de KLM en waarom ze bijna op hun gat liggen!

KLM moet er vooral zo ermee doorgaan, geld boven service opstellen en dan zullen jullie zien!
KLM vergeet dat je juist door je service meer klanten krijgt wat automatisch ook omzet met zich mee brengt!
En nee kom bij mij niet voor excuses met een korting coupon van 10% want ik heb daar geen reet aan.

Mvg,

Mw. J. Petronella

Gewenste Oplossing:

KLM dient ermee op te houden vluchten overvol te boeken waardoor mensen die ruim maanden van te voren hun ticket hebben aangeschaft de dupe ervan worden om op stand-by gezet te worden!
Service is belangrijker dan geld/omzet. Want door goede service te leveren krijge je automatisch meer klanten en meer omzet!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KLM

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KLM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door juliska82
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM