Klacht: boeking reis zurich

xuzinha op 14 februari 2022 over KLM in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KLM
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 14 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb last week tussen 6 en 11 February 2022 een reis geboekt via telefoon met klm, van Zurich naar Amsterdam voor 5 Maart 2022.
een dame dat in engles mij geholpen heeft heeft mijn credit card genomen en alles in orde gemaakt, ze zou ook mijn verjaardag kado in brengen en deze korting van 30 euros toepassen, vandaag 14 February 2022 had ik nog steeds mijn ticket ontvangen, ik maakte mij ongerust en stuurde en bericht naar watsapp klm, daar hoorde ik dat mijn ticket niet bestaat, hoe zo niet zei ik, nee deze bestaad niet, maar ik betaalde met mijn KLM CREDIT CARD NOG, EN MEVROUW GERANDEERDE DAT IN 24 UUR VAN DIE DAG MIJN TICKET IN MIJN INBOX ZAL STAAN. nu zit ik zonder ticket en zal veel duurder uitkomen, klm heeft mij helemaal niet benaarderd, ik weet niet waarom mijn ticket niet gebeokt is waneer mevrouw gerandeerde dat alles rond was en was alelen maar wachten voor mijn ticket, ik boekte een retour, hoe kan men not vertrouwen? code dat mij gegeven is U57DPR, EN IK BETAALDE 5 EUROS TWEE DAGEN EERDER OM DEZE BOEKING IN DE WACHT TE ZETTEN TOT IK EEN HOTEL GEBOKET HAD, NU HEB IK HOTEL EN HEB GEEN REIS GEEN TICKET, EN BEN EWN VOEL MIJ BELAZEERD DOOR KLM, IK BEN EEN FB MEMBER 8531900951, IK WAS JARIG OP 4 FEBRUARY EN KREEG EEN VOUCHER VAN 30 EUROS DEZE ZAL DAME NOG AFTREKKEN, hoe is het mogelijk dat men zo slecht word behandeld???? hoe betstaat het????

Gewenste Oplossing:

ik zal niet weten, ik weet dat ik nu veel meer moet gaan betalen wegens korter van mijn vetrtrek is. ben zo telerugesteld en voel mij gewoon belazeerd door klm

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KLM

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KLM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door xuzinha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM