Mijn Klacht:
Vlucht KL 713 14 november 2019 Amsterdam-Paramaribo
Tijdens de vlucht zat ik een plek naast een zeer dikke mijnheer. Hij paste niet in zijn riem, er moest een stuk tussen, de stoelleuning kon niet omlaag ,dan paste hij niet op de stoel en hij had de helft van mijn stoel nodig .
Dit betekende dat ik naar een plek bij de nooduitgang moest ( niet hij , want hij paste niet in de stoelen daar en er waren geen andere vrije plekken) en niet naast mijn man kon zitten tijdens deze vlucht.
Hoe is het mogelijk dat iemand geen 2 plekken reserveert als je zo dik bent.
KL 736 7 december 2019 Curaçao -Amsterdam
Tijdens deze vlucht kon het tafeltje voor mij niet goed gebruikt worden. Het was helemaal verbogen en alles wat er op gezet werd gleed naar beneden mijn schoot in. Ook mijn eten en drankjes .Het kon niet gerepareerd worden.
De steward van de vlucht bood mij een vergoeding aan voor dit ongemak van 70 euro, die ik kon ik gebruiken voor een korting op mijn volgende klm vlucht ( of een van de sky partners) Ik heb hiervoor op zijn tablet mijn email adres doorgegeven. Via een mail zou ik hierover verder informatie krijgen. Tot op heden heb ik nog niets gehoord.
Gewenste Oplossing:
Als mijn klacht afgehandeld wordt.
Voor vlucht KL 736 geldt dat ik informatie krijg over de 70 euro korting.
Voor vlucht 713 geldt dat ik een compensatie krijg.


