Mijn Klacht:
Bagage arriveerde niet.na 1 1/2 wordt er op de borden aangegeven dat alle bagage op de band is. Maar niet die van mij. Kan op zich gebeuren want het was slecht weer. Geen punt
Alleen de waardeloze afhandeling die daarna volgt is echt wel triest. De KLM website om vermiste bagage te melden werkt niet. Bij de laatste pagina voor het versturen van de informatie loopt de website vast en geeft de melding om met klantenservice contact op te nemen. Zonder link en zonder tel nummer.
Tel nummer is niet op KLM website te vinden maar uiteindelijk wel met google. Nr gebeld waar een bandje verteld dat ik dit via de website moet regelen waarna de verbinding verbroken wordt.
Jammer dat het zo moet. Wel erg motiverend om voortaan direct een no cure/ no pay advocaat n de arm te nemen
Gewenste Oplossing:
Een klantenservice die ook daadwerkelijk een service bied naar de klant

