Klacht: Klacht over onjuiste levering van kussens

klager962e96ec ✓ Verified op 04 april 2026 over Sammy Jackson Maastricht in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 april 2026

Een klant heeft twee Ganzendons Kussens besteld bij Sammy Jackson Maastricht, maar ontdekte dat er geen ganzendons in de kussens zit, wat hij als oplichting beschouwt. Daarnaast merkt hij op dat de kussens uit China komen en vergelijkbare kussens veel goedkoper te verkrijgen zijn. De verpakking was ook niet naar behoren, aangezien de kussens in een doos waren gepropt met gescheurd plastic.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 x Ganzendons Kussen voor Luxe Nachtrust – Aurélie besteld voor €89,92, plus verzendverzekering van €4,95. Tot mijn grote teleurstelling ontdekte ik dat er geen ganzendons in de kussens zit, wat ik als pure oplichting beschouw. De kussens komen uit China en vergelijkbare kussens zijn bij Temu te koop voor slechts €25 voor 2 stuks. Bovendien waren de kussens niet apart verpakt, maar in een doos gepropt met een gescheurd stuk plastic.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een volledige terugbetaling van het aankoopbedrag, aangezien het product niet overeenkomt met wat ik heb besteld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

21 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Sammy Jackson Maastricht
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

21 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sammy Jackson Maastricht

Alle klachten die gemeld zijn door klager962e96ec
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten