Klacht: Klacht over niet terugstorten van geld Madonna tickets

linekedenouden op 06 augustus 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 6 augustus 2012

Een klant heeft tickets besteld voor het concert van Madonna, maar ontving een week voor het evenement bericht dat de tickets niet geleverd konden worden. Ondanks het verzoek om een terugbetaling heeft de klant geen reactie ontvangen en is het geld niet teruggestort.

Mijn Klacht:

Ik had tickets besteld voor het concert van Madonna op 7 juli. Een week van tevoren kreeg ik helaas bericht dat de tickets niet geleverd konden worden en dat ik mijn geld terug kon krijgen. Ik heb aangegeven dat te willen, maar heb vervolgens niets meer gehoord en geen geld terug gezien. Ik heb verschillende keren gemaild met deze klacht en krijg geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Het geld voor de twee Madonna tickets terug op mijn rekening gestort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 08 september 2012 om 17:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM