Klacht: Onterechte klacht over Zoofy.nl

Willem2019 op 26 september 2019 over Klacht.nl in de categorie Klachtensite

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 september 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Willem, Ik kan geen andere klachten onder je account terugvinden. Als je een mailtje stuurt naar [email protected] dan verwijderen we de klacht handmatig voor je. Door in te loggen zou je de klacht ook zelf kunnen verwijderen. Met vriendelijke...

Bedrijf Klacht.nl
Categorie Klachtensite
Status Opgelost
Datum 26 september 2019

Willem Hilarius heeft op 12 september ten onrechte een klacht ingediend over een klus uitgevoerd door Zoofy. Na pogingen om de klacht ongedaan te maken, ontving hij een bericht van Zoofy dat de klacht nog steeds actief was. Hij verzoekt Klacht.nl om de klacht te verwijderen.

Mijn Klacht:

Hallo Klacht.Nl

Omstreeks 12 september heb ik ten onrechte een klacht ingediend bij u aangaande een klus bij mij thuis uitgevoerd door Zoofy.
Ik heb daarna geprobeerd om deze klacht die eigenlijk helemaal geen klacht was ongedaan te maken bij u. dit heeft helaas niet geleid de bedoelde ongedaan-making.
Ik kreeg een mail van Zoofy om me te laten weten dat die z.g. klacht nog steeds bestaat. Wilt u er aub voor zorgen dat deze klacht wordt verwijderd? Hiervoor mijn dank,
Met vriendelijke groet,
Willem Hilarius 0 06 45 43 42 22

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wal deze klacht zo snel mogelijk zal worden verwijderd omdat er noiit sprake van een klacht is geweest. Het was een abuis!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Klacht.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Klacht.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Klacht.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Klacht.nl

Heeft op 26 september 2019 om 19:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Willem,

Ik kan geen andere klachten onder je account terugvinden. Als je een mailtje stuurt naar [email protected] dan verwijderen we de klacht handmatig voor je.

Door in te loggen zou je de klacht ook zelf kunnen verwijderen.

Met vriendelijke groet,
Tom - Klacht.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM