Mijn Klacht:
De Klacht is NIET OPGELOST !!!!!!!!!!
Ik stuurde een Mail zie hieronder !
Daarna kwam op Uw pagina klacht opgelost DUS NIET
wilt U dat s.v.p. Corigeren Hartelijk dank !!
Nee helaas niet !!!!!
Omdat aan het hele gebeuren voorbij wordt gegaan, en lezen zéér moeilijk blijkt.
Hele korte samenvatting : Bril gekocht Bij Eyelove 13-12-2017. Op aanraden van Deskundige met vergroot Leesgedeelte.
Vanaf begin wazig beeld, kan volgens Deskundige aan vergroot leesgedeelte liggen, moet wennen.
Montuur gaat uitelkaar, na diverse keren bezoek aan winkel, nieuw montuur besteld.
Bij het omzetten van glazen ( Meijuni? )al minimaal loslaten geconstateerd (rechts), advies in de gaten houden.
Loslaten gaat steeds verder, afwachten advies, na diverse malen terug, ook (links !) loslaten.
Niets van opgelet we geven Maximaal 1 Jaar garantie !! dan had ik U wel meer achter de veren gezeten ! en was het al lang opgelost !
Afwachten, druk enz. (begrip) afwachten, enz.enz. Bestellen nieuw, niet meer voorradig, afwachten gaan overleggen voor oplossing afwachten.
Komt Opticien, wachten, enz. vraag aan Opticien als er een nieuwe moet komen gewoon leesgedeelte beter? kan, proberen.
Wat Eyelove er nu van maakt Garantie voorbij, Geven 50% korting op nieuwe, berekening zonder leesgedeelte.
NU als oplossing : U mag ook een Bril met Breder leesgedeelte (volgens hun Deskundige) misschien oorzaak van klachten.
En kunnen nu een Voucher sturen van 50% voor een bril die U nu koopt in Augustus 2019, Omdat de Garantie op de bril van 13-12-2019
reeds geruime tijd is verlopen !!?? ik snap het niet meer ! Ik vind dat de huidige kapotte bril genoeg heeft gekost, buiten de ellende om.
Simpel montuurtje, Multifocaal, gewoon leesgedeelte, mee kleurend, simpel !? Goede oplossing !
Gewenste Oplossing:
Zie bovenstaand redelijke Bril Glazen

