Klacht: Geen oplossing

Ponope13 op 19 augustus 2014 over Klacht.nl in de categorie Klachtensite

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Bedrijven hebben de mogelijkheid om een klacht op opgelost te zetten. Dat mag alleen indien het bedrijf in de oplossing beschrijft, welke inspanning ze geleverd hebben om uw klacht op te lossen. Het kan helaas voorkomen dat u...

Bedrijf Klacht.nl
Categorie Klachtensite
Status Opgelost
Datum 19 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op de website klacht.nl meldt u dat klachten zijn opgelost maar dat is helemaal niet het geval.Klacht wordt gemeld, klacht wordt inbehandeling genomen en bedrijf regaeert. Zodra een bedrijf regaeert meldt u vol trots dat de klacht is opgelost maar dit is vaak helemaal niet het geval. Pas als een kacht volgens klager is opgelost kan je als website meldn dat de klacht is opgelost en anders moet je de klacht vermelden als in behandeling,

Gewenste Oplossing:

Wanneer er pas wordt vermeld dat een klacht is opgelost zodra een klager daarmee eens is en niet wanneer een bedrijf alleen zijn visie geeft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Klacht.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Klacht.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Klacht.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Klacht.nl

Heeft op 19 augustus 2014 om 21:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Bedrijven hebben de mogelijkheid om een klacht op opgelost te zetten. Dat mag alleen indien het bedrijf in de oplossing beschrijft, welke inspanning ze geleverd hebben om uw klacht op te lossen. Het kan helaas voorkomen dat u en het bedrijf niet tot een bevredigende oplossing kunnen komen. In dit geval heeft u 3 mogelijkheden :
1. De klacht niet afsluiten. Het bedrijf kan een klacht op opgelost zetten, u bepaalt vervolgens of de klacht de status ‘afgesloten’ krijgt. De klacht opnieuw openen is hierbij dus niet mogelijk.
2. U kunt uw mening over de oplossing van het bedrijf onder de klacht plaatsen. Bij het kopje reactie kunt u uw mening uitgebreid kwijt!
3. U kunt een opnieuw een cijfer geven voor de oplossing, de snelheid en de klantvriendelijkheid van het bedrijf.

Ik hoop u zo voldoende te hebben geinformeerd.

Vriendelijke groet,

Maarten
[email protected]

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM