Mijn Klacht:
Mijn 3 jaar oude telefoon (S5 mini) ontving in het buitenland geen wifi meer. Met dit toestel naar het Samsung Service Center in Amsterdam Noord gegaan. Ze hadden geen idee waar dit aan lag. Heel lastig en omdat ik regelmatig in het buitenland ben.
In dit Service Center een nieuw toestel gekocht een A6. Zou in alle opzichten een beter toestel zijn dan mijn S5 mini. Echter, ik moest mijn S5 mini wel inleveren tegen 10 euro (anders kon in geen nieuw toestel kopen). Had echter haast en ging binnenkort op vakantie dus toch maar akkoord gegaan. Thuis had ik al spijt van de aankoop en het feit dat ik mijn oude toestel heb ingeleverd. Bovendien is de nieuwe A6 een stuk gebruiksonvriendelijker (notificatie lampjes doen het niet en startknop ontbreekt). Super onhandig.
Twee weken later weer terug naar deze winkel (eerder ging helaas niet) en gevraagd deze hele koop terug te draaien. Ik wilde mijn oude toestel terug en eventueel een nieuw beter toestel dan de A6.
Dit moest gevraagd worden (digitaal) en zou later die week hierover gebeld worden. Kreeg een mail (zou telefonisch niet bereikbaar zijn geweest ??) dat de oude telefoon niet meer in deze winkel lag (ja, dat wist ik al, maar het moet toch mogelijk zijn om te achterhalen waar dit toestel vervolgens naar toe is gegaan) en ik had het nieuwe toestel al in gebruik genomen, dus daar was nu niets meer aan te doen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil nog steeds mijn oude S5 mini terug. En ik wil graag de nieuwe A6 omruilen voor een beter toestel.

