Klacht: klacht klantenservice afd verkoop

ltd op 05 januari 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Vodafone heeft per e-mail contact opgenomen met de klant.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 5 januari 2012

Een klant heeft zijn onvrede geuit over de klantenservice van Vodafone, specifiek de afdeling verkoop. Hij kon zijn rekeningen niet inzien via zijn "my vodafone" account, wat leidde tot niet-betaling. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waaronder een poging om het account aan te passen, bleef de situatie onopgelost door technische problemen.

Mijn Klacht:

Geachte Heer/Mevrouw,

Ik heb een klacht over de nalatigheid en onprofessionaliteit van de klantenservice van Vodafone en dan in het bijzonder de afdeling verkoop. In de maanden november/december heb ik veelvuldig contact gehad met de klantenservice van Vodafone. Sinds Vodafone geen papieren rekening meer stuurt wordt men geacht de rekening online in te zien. Ik was in het bezit van een “my vodafone” account maar helaas kon ik mijn rekeningen daar niet inzien en controleren, om deze reden werd de rekening dan ook niet betaald.

Op 11-12-2011 heb ik gebeld met CG van de afdeling klantenservice om my vodafone aan te laten passen. Deze mevrouw kon helaas door een storing het systeem niet in om dit voor mij aan te passen. Dit heeft dagenlang geduurd, maar Mevrouw heeft me netjes op de hoogte gehouden via mail.

Op 16-12-2011 kon ik eindelijk mijn rekeningen inzien en heb deze middels een spoedopdracht betaald. Ondertussen had ik al een Iphone 4s met nieuw abonnement besteld. Deze werd gebounced omdat er een rekening €13,32 openstond! Welke ik niet kon inzien en betalen, omdat my vodafone niet naar behoren was ingesteld. Dit was dus zonder mijn schuld.

Op 23-12-2011 heb ik opnieuw een Iphone 4s met abonnement besteld maar kreeg na een paar dagen te hebben gewacht nog steeds geen bevestigingsmail.

Op 27-12-2011 weer gaan bellen met klantenservice. Na 22 minuten in de wacht te hebben gestaan krijg ik een medewerker aan de lijn die mij met een laconieke toon te woord staat met “dan zal het wel druk zijn hè?”. Het spijt me zeer maar zo wens ik niet behandeld te worden.
Ik krijg van deze meneer te horen dat er een factuur openstaat en dat om deze reden de bestelling niet doorgezet is. Ik geef aan dat er geen rekening open kan staan omdat ik deze juist met spoed betaald heb. Dan ontstaat er een totaal onnodige discussie over een factuur van €13,32! Die ik op 16-12-2011 nota bene al met spoed betaald had. Uw medewerker geeft aan dat hij er niets aan kan doen en zegt dat ik contact op moet nemen met de afdeling facturatie. Ik geef aan dat ik een klacht in ga dienen en overstap naar een andere provider. Er wordt mij succes gewenst.

Op 02-01-2012 wil ik het nog een kans geven gezien ik altijd tevreden ben geweest over Vodafone. Ik bel met de afdeling facturatie en krijg te horen dat ik een factuur open heb staan. Ik geef aan dat het onmogelijk is en dat ik op 16-12-2011 een spoedbetaling heb gedaan. Uw medewerker kijkt het nog eens na en komt tot de conclusie dat de betaling van 16-12-2011 allang zichtbaar was maar dat Vodafone de betaling verkeerd heeft geboekt. Uw medewerker heeft de fout hersteld, mijn bovenstaande verhaal aangehoord en mij doorverbonden met de afdeling verkoop met de belofte dat het nu goed gaat komen. Een medewerker van de afdeling verkoop hoort wederom het hele verhaal aan en gaat vol begrip op zoek naar mijn order. Helaas kon de beste man deze niet vinden en moet ik voor de derde keer een Iphone 4s met ondernemersbundel 50 bestellen. Uw medewerker was zeer betrokken en begripvol en belooft mij dat dit de allerlaatste keer zal zijn en dat nu alles goed komt. Er wordt zelfs een voice opname gemaakt met alle details. Ik vraag na het gesprek voor de zekerheid, krijg ik hier een bevestigingsmail van? Het antwoord hierop is ja u krijgt een mail.

Op 03-01-2012 heb ik nog geen mail mogen ontvangen en krijg een naar vermoeden dat het weer fout is gegaan. Ik spreek dit keer met Dhr. JH, en deze meneer verteld mij dat er geen order te vinden is! Ik vraag hem of er enige notitie terug te vinden is over het hele traject wat ik gisteren heb doorlopen van facturatie tot verkoop. En het antwoord hierop was nee, ik zie alleen dat u op 27-12-2011 hebt gebeld.
Mijn vraag is hoe kan een groot bedrijf als Vodafone zo slecht georganiseerd zijn en zoveel energie van een klant en het bedrijf verspillen? Ik heb talloze malen gebeld, bestellingen geplaatst en alles was voor niets? Ik ben zeer teleurgesteld in het bedrijf Vodafone. Dit gaat toch ten koste van de verkoop? Ik moet als klant 3x een bestelling plaatsen die gewoon niet terug te vinden is. En nu wordt mij gevraagd om het voor de laatste keer nog een keer te doen en dat het nu zeker goed komt. Maar dit had de vorige mij ook al beloofd.

Ik vind het erg jammer maar op deze manier kan ik toch niet meer tevreden zijn over Vodafone?

Gewenste Oplossing:

Ik overweeg het nieuwe Iphone abonnement bij een andere provider afsluiten, en zal mijn huidige abonnement/contract bij de eerstvolgende mogelijkheid ontbinden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Vodafone beoordeeld.

Vodafone

Heeft op 11 januari 2012 om 11:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vodafone heeft per e-mail contact opgenomen met de klant.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie