Mijn Klacht:
Op 5 april ben ik vanaf Eindhoven naar Marseille gevlogen. Vanuit hier heb ik een overstap gemaakt en verder gevolgen naar Alicante.
Ik had 1 personal item bij mij dat voldeed aan de regels. Op beide vluchten geen problemen hiermee gehad.
Op 11 april vloog ik vanaf Alicante weer terug naar Marseille. Vanaf dat moment kwam alle ellende. Er werden extra kosten berekend voor het personal item wat ik bij me had. Zou te groot zijn volgens hun! Terwijl het precies onder de stoel paste! Maar ik merkte dat dit vliegtuig ouder was dan de vliegtuigen van de heenvluchten. Toch vindt ik het oneerlijk dat ik hiervoor extra berekend ben. Mijn laatste vlucht van Marseille – Eindhoven geen problemen gehad met bagage maar weliswaar wel dikke 2 uur vertraging waardoor ik mijn aansluiting heb gemist!! Het gevolg hiervan? Nog een nacht op een luchthaven doorbrengen!
Al enige tijd probeer ik met zowel Ryanair als Kiwi contact te leggen. Kiwi geeft aan dat ik een refund mag indienen. Maar ze hebben een bon nodig van de extra kosten die ik gemaakt heb. Deze wil ik opvragen bij Ryanair. Maar dan wordt het alleen maar erger. Aangezien ik namelijk via Kiwi geboekt had, komen mijn persoonlijke gegevens van de boeking Alicante – Marseille niet overheen! Ze geven aan dat ik bij Kiwi de boekingsinformatie moet opvragen. Deze willen ze mij niet geven, terwijl zij wel om een bon vragen voor een refund.
Gewenste Oplossing:
Een terugbetaling!


