Mijn Klacht:
Ik heb in eind juni een mooie zilveren armband in de aanbieding gekocht van 79,- naar 49,99. Gezet met allemaal zirkonia’s kristallen. Het was de laatste en ging zo van de vitrine in iets wat op een doosje moet lijken! Echter na krap 3 weken viel het eerste steentje eruit, maar om dat deze helemaal aan de sluiting kant zat viel dit niet te erg op.
Begin september ging het tweede steentje en zag ik dat er meer steentjes los zaten! Ik de bon erbij gezocht garantietermijn: 12 maanden. Vol goede moed naar de kijkshop… ja mevrouw u kunt een tegoedbon krijgen!U komt na de 16 dagen. ( ja maar binnen 12 maanden en jullie kunnen mij niet iets redelijks bieden!) Nee ik wil geen tegoedbon, ik wil een gelijkwaardig product of mijn geld terug.
Geld terug daar doen wij niet aan, en een gelijkwaardig product is momenteel niet meer in de aanbieding en kost u de volle pond 79,- min de 49 van de armband. Hoezo belachelijk! dan wil ik mijn geld terug!
Nee dat kunnen wij niet doen ivm bedrijf policy…. En waar staat dat? Ik ben niet tevreden, wil niets uit jullie winkel. Ja vast ergens in onze algemene voorwaarden, maar die hebben we hier niet liggen en staat wel ergens op de website GELOOF ik! De armband terug sturen is waarschijnlijk moeite voor niks omdat hij toch niet gemaakt gaat worden dus KS krijgt dan het inkoopbedrag terug! En ik zit met een tegoedbon van 50,- terwijl ik daar nooit kom! Heb om speciale reden ,puur voor de armband deze bij hun gekocht! Kon Hoog springen laag springen! Kwam er al niet vaak! Maar nu ik weet hoe hun garantie in elkaar zit en hoe hun service werkt gewoon nooit meer!
Gewenste Oplossing:
Mijn geld!

