Mijn Klacht:
Op vakantie in zeeland heb ik bij de kijkschop ’n Samsung telefoon gekocht.
Na een week was die kapot ,je kon hem niet meer aanzetten hij deed niets.
Dus ging ik terug in Weert ,nou de telefoon moest opgestuurd worden en was ik 4 weken kwijt .Dat was de gang van zaken .Dit vond ik verschrikkelijk ,net nieuw en zonder telefoon. Nou ik kreeg ’n leen telefoon, maar die was uitgeleend geweest aan iemand die Franse taal sprak.
Ik zelf heb ’n KPN kaart en daar stond 19.73 op ,nou wij stoppen dat kaartje erin en weg geld.
Ik terug en daar werd gezegd , nou jammer dan ,had ik beter op moet letten . Hoe kan ik weten hoe die telefoon werk . Ik spreek geen frans .
De dames in de winkel horen een telefoon leeg te geven .
Nu ben ik 19.73 en nog een nieuwe telefoon van 159.00 plus service kosten .dit vindt ik schandalig van de kijkschop. mijn laatste koop is wat dit bederft ook wel zeker. klantvriendelijkheid zijn ook cursussen voor .
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn 19.73 teug krijg en dan wel 'n telefoon die het doet ,want het vertrouwen in dat personeel is minder ,zeker omdat ze ook met alles naar achter gaan ,zodat niet kunt zien wat ze doen met het geen je gekocht hebt .

