Klacht: Slechte kwaliteit

010buyalot op 27 augustus 2012 over Kijkshop in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kijkshop
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 27 augustus 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een zaklamp Bestoutdoor gekocht, deze zou 29.95 zijn en afgeprijsd naar 14.95. Na een aantal slechte ervaringen met producten van de Kijkshop (oa Insectenlamp die niet oplaadbaar is, wel zou moeten zijn), heb ik de lamp getest bij de kassa. Echter bij thuiskomst op het knopje gedrukt waarbij de lamp knipperde om daarna nooit meer aan te gaan.

Dus straks wederom terug, met insectenlamp( derde keer) en de Bestoutdoor zaklamp, beide van dusdanige slechte kwaliteit dat deze nooit en de nimmer 29.95 zou hebben gekost. Ik ga het trachten te ruilen voor een Maglite, een goed merk.

Voorheen kocht ik vaak impuls aankopen bij de Kijkshop, maar tegenwoordig is het blijkbaar zo goedkoop mogelijk inkopen en voor “normale” verkoopprijs verkopen. Ik ben vanaf vandaag officieel klaar met de Kijkshop, het zit al in de naam Kijk(shop) kijken en niet meer kopen.

Gewenste Oplossing:

Omruilen voor een Maglite(ga ik zo trachten te doen), en de inkopers weer sturen op kwaliteit ipv lage prijzen en daarmee ontevreden klanten. Vergoeding voor de 4 keer extra heen en weer moeten rijden ?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM