Klacht: reparatie telefoon

Bianca Hietkamp op 05 september 2017 over Kijkshop in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kijkshop
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 5 september 2017

Een klant van Kijkshop heeft problemen ondervonden met de reparatie van zijn telefoon, die stuk ging aan het oplaadpunt. Hoewel de telefoon nog onder garantie viel, werd de tweede reparatie niet vergoed. De klant is ontevreden over de service en stelt dat de schade is veroorzaakt door onzorgvuldig handelen van een medewerker, terwijl de telefoon nooit gevallen is.

Mijn Klacht:

De telefoon ging stuk aan het oplaadpunt, heb laten maken onder de garantie,
2e keer word niet vergoed, maar zat nog steeds garantie op.
bij de 1ste keer werd er ook een andere kleur frontje omheen gedaan.
Ben totaal niet te spreken over jullie service.
Ik draai nu op voor de kosten van een nieuwe telefoon waar ik totaal geen schuld aan heb. Hij is nog geen jaar oud!
Jullie werknemer heeft zelf de telefoon te hard behandeld door de oplader er te hard in te steken. Nu beweerd de reparateur dat ik mijn telefoon te hard zou hebben laten vallen. Maar mijn telefoon is goed beveiligd door het hoesje en nog nooit gevallen.

Gewenste Oplossing:

Kosteloos laten maken!
De telefoon is niet in orde en het probleem ligt niet bij mij.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kijkshop

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Ik had van de Kijkshop een vele maler betere service verwacht. Ben erg ontevreden over de service en medewerkers van de kijksop in Doetinchem. Hopend op een reactie en een goede oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kijkshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM