Klacht: niet klant vriendelijk

aki24 op 06 november 2014 over Kijkshop in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kijkshop
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 6 november 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

wij zijn vandaag 06-11-2014 bij de kijkshop geweest en hebben daar een artikel aangeschaft.
wij hadden hier nog wat vragen over en werden zeer onvriendelijk behandeld en afgewimpeld met de woorden dit heet niet voor niets de kijkshop dus alleen kijken.
wij vinden deze aanpak zeer onvriendelijk en vinden dit niet normaal.
dat er mensen zijn die in deze winkel werken en er eigenlijk geen zin in hebben en de klanten zo behandelen dit hoort niet!!!!

Gewenste Oplossing:

wij zijn tevreden als er hier wat aan gedaan wordt er zij genoeg mensen met winkel ervaringen die wel klant vriendelijk zijn er graag bij de kijkshop willen werken.
van mij mag desbetreffend persoon die ons zo klant onvriendelijk behandeld heeft op zoek naar een andere baan die wel bij die gene past.!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kijkshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kijkshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM