Klacht: Horloge na 2 weken kapot

Marieke2207 op 11 juli 2013 over Kijkshop in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kijkshop
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 11 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op 14 juni kocht ik voor Vaderdag een leuk horloge. Na ongeveer een week was de sluiting stuk, dus waar het bandje dicht mee kan doen. Ik had de bon niet meer, en de meneer bij de kassa vertelde mij bij navraag dat ze uitsluitend bij een bon geld terug konden geven. Terwijl een bankafschrift een geldig betaalbewijs is! Ik ging akkoord met een nieuwe sluiting en nam het horloge weer mee.
Nog geen 2 weken later, ging het ringetje, waar je het bandje door doet stuk. Ik weer terug naar de Kijkshop en wederom een onervaren iemand achter de kassa die alles moest navragen. Uiteindelijk komt ze met de conclusie dat ze er helemaal niets mee kon. Ze wilde hem niet eens maken of kijken of er een nieuw horloge was!! Als klapper op de vuurpijl vertelde ze me dat op het bandje 2 weken garantie zat – wat mij overigens nooit is meegedeeld – en alleen als er wat met het uurwerk was konden ze me iets bieden. Ik werd dus weggestuurd, terwijl het horloge nog niet eens een maand in mijn bezit was en het product alles behalve degelijk functioneert.

Ik ben belachelijk behandeld en verwacht dan ook dat deze zaak dit keer wel professioneel wordt afgehandeld. Ik koop toch geen horloge voor een paar weken?

Gewenste Oplossing:

Een nieuw horloge of geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kijkshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kijkshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM