Klacht: Bestelling geannuleerd, nog altijd geen geld retour

Jeltje72 op 26 januari 2018 over Kijkshop in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kijkshop
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 26 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 20-12-2017 een bestelling gedaan, 1 seconde later bedacht dat het op een foutief adres stond. Meteen actie ondernomen, 7 dagen later geen artikel ontvangen dus bestelling geannuleerd via mail want via website kan dat dus niet. Volgende dag antwoord van Kijkshop, binnen 5 werkdagen ( dat was dus 5 januari) zou ik mijn geld terug hebben….. het is nu 12 januari en ik heb nog altijd mijn geld niet en er word ook niet op mijn mails gereageerd. 23 dagen later…. het moet niet gekker worden met die bedrijven hier in Nederland.

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon met spoed mijn geld terug

Reactie van de melder van de klacht Jeltje72

8 jaren geleden - Inmiddels is het 16 januari, geen geld geen antwoord op de mails, helemaal niks van deze oplichters. Dan maar via de geschillencommissie https://www.degeschillencommissie.nl/over-ons/commissies/thuiswinkel/

Alle klachten die gemeld zijn door Jeltje72
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM